نتایج جستجو برای عبارت :

سفر ظریف به مسکو و فرصت‌سازی برای گفت‌وگو

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
قلب مسکو، زیباترین کاخ جهان در پهناورترین کشور جهان! نماد امپراطوری نیکلای اول که در دورانی پادشاه لهستان هم بود! همسرش شاهزادۀ آلمان در زمان پروس ها بود و ایران کهن او را با عهدنامۀ ترکمچای می شناسد. تزاری قدرتمند که در زمان محمد شاه قاجار بر خاورمیانه تسلط داشت. کاخ کرملین «Grand Kremlin Palace» به عنوان مرکز این فرمانروایی، با تاریخی طولانی از دخل و تصرف مشتمل بر 25 هزار متر مربع زیربنا است که توسط معماری به نام «کنستانتین تون» طراحی و ساخته شد.

ا

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
یک کارشناس مسایل بین‌الملل گفت: سفرهای اخیر وزیر امورخارجه از یک سو نشانگر پویایی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است که با هدف توسعه روابط و همکاری‌های همه جانبه منطقه‌ای و بین‌المللی با جامعه جهانی انجام می پذیرد. از سویی این سفرها نشانگر عدم کارایی تحریم‌های ظالمانه و تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران است.
ادامه مطلب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
هر ساله در نقاط مختلف جهان جشنواره و کارناوال های مختلفی برگزار می شود که خیلی از آنها بیانگر فرهنگ و رسومات مردم یک منطقه هستند. مسکو از شهرهای مهم و گردشگری روسیه است که از جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی بیشماری برخوردار است. در این شهر هم هر ساله فستیوال های مختلفی برگزار می شود که نام یکی از معروف ترین آنها فستیوال ماسک طلایی می باشد. در ادامه برای آگاهی بیشتر درباره آنآژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی را همراهی کنید.
فستیوال ماسک طلایی
کشور روسیه از جاذبه های گردشگری بسیار زیادی برخوردار است و این مسئله باعث شده افراد بسیاری با خرید بلیط هواپیما مسکو و یا رزرو بلیط هواپیما سن پترزبورگ، خود را به بهترین جاذبه های گردشگری این شهر برسانند. اما اکثر افراد از برخی جاذبه های گردشگری که در این مطلب به شما معرفی می کنیم، مطلع نیستند. پس برای آشنایی با بهترین مکان های گشت و گذار در مسکو روسیه با ما همراه باشید.
روستوف ولیکی، شهری با حدود یازده قرن قدمت
روستوف در سواحل دریاچه نرو
ماه رمضان در پیش است؛ روزه فرصت است، دعا فرصت است، بیداری شب‌ها فرصت است، نماز شبی که قاعدتاً مؤمنین در این‌جور شب‌ها بیشتر توفیق پیدا می‌کنند بخوانند، فرصت است؛ دعا کنید، تضرّع کنید و از خدا بخواهید که شما را موفّق کند.
۱۳۹۵/۳/۱۶-رهبر انقلاب

فرصت ها را از دست ندهید. فرصت ها غیر قابل بازگشت هستند . فرصت نشر آثار گراسنگ تان به سایر زبان ها  یک فرصت عالی است که اغلب افراد آن را نادیده می گیرند. برای به فعلیت رساندن این فرصت ها ما در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم آثار علمی و آموزشی خود را به سایر زبان ها (انگلیسی) ترجمه کنید.

نقطه صفر مسکو

نقطه صفر شهر مسکو جایی است که تمام مسافت‌ها از آن محاسبه می‌شوند.
این نقطه در زمان امپراطوری روسیه در شهر سن پترزبورگ که پایتخت سابق این کشور بود قرار داشت. مسکوی شگفت انگیز، پایتخت کشور روسیه، شهری بزرگ است که قلمرو ای به مساحت ۲۵۱۱ کیلومتر مربع را در بر داشته و بیش از ۱۲ میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر مرکز میراث فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و سیاسی کشور به شمار می‌رود. مسکو مرکز زندگی شهری بوده و نه تنها اهالی خود روسیه را به خ
من بر شما تسلطی نداشتم جز اینکه دعوتتان کردم و شما اجابتم کردید، مرا ملامت نکنید، خودتان را ملامت کنید.

معرفت , امید , فرصت
از این سه شیطان به قدری بدش میاد که میخواد گاهی به نظر من فریاد بکشه
به هیچ چیز راضی نمیشه تاکید میکنم به هیچ چیز جز به مرگ ما
چون تا وقتی زنده هستیم فرصت هست

فرصت هم میتونه برای یک شخص سبب بر  اضافه شدن اشتباهاتش بشه
و برای یک شخص هم میتونه  فرصت باشه   !
رحمانیت خدا برای دوباره گام برداشتن " فرصت " هست
مراقب هم باشیم
در
چگونه  در زندگی فرصت ها را از دست ندهیم؟
چون
فرصت‎های زندگی، دیگر قابل بازگشت نیستند، باید از هر فرصتی بهترین
استفاده را بکنیم. استفاده کردن از فرصت، یعنی این که هر کاری را در وقت
مناسب انجام دهیم.
فرصت ها را از دست ندهید شاید فردایی در کار نباشد
ادامه مطلب
هزینه های سفر به روسیه
مسکو پایتخت کشور روسیه می باشد اما از کشورهای پرهزینه است که واحد پول آنها روبل می باشد.از سختی های مسکو این است که در همه ی قسمت های شهر کارت های اعتباری پذیرفته نمی شود.برای بازدید از مکان های دیدنی و زیبای مسکو در برخی از آن ها می توان از کارت اعتباری و در برخی از آن ها از پول نقد استفاده کرد.برای رفت و آمد به وسیله های نقلیه عمومی نیز می توان از پول نقد استفاده کرد.روسیه یکی از زیباترین و بزرگ ترین کشورهای دنیاست که سا
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
دانلود آهنگ رضا شیری فرصت نداد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * فرصت نداد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا شیری باشید.
دانلود آهنگ رضا شیری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Shiri called Forsat Nadad With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه رضا شیری به نام فرصت نداد
هنوز دوسش دارم شبیه قبلناش یعنی کی میمیره برای خنده هاشهنوز دلم میخواد جونم بشه فداش کاش باز بشه یه روز بازم کنم نگاشاین
خمینی در جمع روحانیون سخنرانی کرد. او در بخشی از این سخنرانی گفت: رژیم سلطنتی از اول خلاف عقل بود… هر ملتی باید خودش سرنوشت خودش را تعیین کند.
همچنین رادیو مسکو گزارش کرد که دانشجویان ایرانی مقیم آمریکا علیه مداخله آمریکایی‌ها در امور داخلی ایران، در برابر کاخ سفید تظاهرات کردند.
در دیدار رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و رئیس شرکت دولتی روس اتم در مسکو روند همکاری‌های هسته‌ای صلح آمیز 2 کشور بررسی شد.
به گزارش گروه اخبار سیاسی پایگاه خبری “سرباز مبارز”، علی‌اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در سفر به روسیه با «آلکسی لیخاچوف» رئیس شرکت دولتی روس اتم دیدار و
ادامه مطلب
اگر بخواهیم در یک جمله ماه رمضان را تعریف کنیم، باید عرض کنیم ماه فرصت‌ها. فرصت‌های فراوانی در این ماه در برابر من و شماست. اگر از این فرصت‌ها بتوانیم درست استفاده کنیم، یک ذخیره‌ عظیم و بسیار ارزشمندی در اختیار ما خواهد بود.
۱۳۸۶/۶/۲۳-رهبر انقلاب

خیابان تورسکایا مسکو

خیابان توِرسکایا، همچون یک جواهر گران‌بهای عتیقه در مرکز مسکو می‌درخشد.
این خیابان یک مرکز فرهنگی و تاریخی است که برخی از مهم‌ترین جزئیات تاریخ روسیه را یادآوری می‌کند. خیابان تورسکایا (Tverskaya) اصلی‌ترین، مرکزی‌ترین و طولانی‌ترین خیابان‌ های مسکو است. به‌درستی که این خیابان یک جواهر تاریخی واقعی در پایتخت روسیه است. خیابان تورسکایا از دروازه ورودی اصلی به کرملین آغاز می‌شود، از میدان پوشکین می‌گذرد، به میدا
تور روسیه چند؟ ،قیمت تور روسیه بسته به شرایط مختلف مانند زمانی که به روسیه  مسافرت می کنید،مدت زمان اقامت شما و خدمات تور شما و نوع هواپیمای شما تغییر می کند
تورهای روسیهرا می توانید در سایت گشت نوید  
 بهترین زمان برای سفر به کشور روسیه کدام فصل است؟
برخی از مردم فکر می کنند که روسیه همیشه در حال بارش و سرما،یخ بندان میباشد که  درست نیست.
شاید کشور روسیه در نزدیکی قطب شمال قرار گرفته باشد .
اقلیم قاره ای یا آب هوای مرطوبی دارد یعنی هوا در
بسم الله ... .
تو این حدود یه ماهی که امتحانات پایان ترمم تموم شد و تابستون شروع شد خیلی فرصت ها رو از دست دادم.
امان از دست کارام و گناهام.
شرمنده ام.
اما حسرت به گذشته فایده داره؟!
این کار چیزی جز از دست دادن فرصت های اکنون و پیش روم چیزی داره؟!
پس یاعلی آقا محمد.
مرد راهی یا علی.
یه فرصت یه ماهه پیش روته.
ببینم چه میکنی.
خیابان های مسکو

اگر در سفر به روسیه بخواهید تجربه‌ای بسیار متفاوت را رقم بزنید، باید حتماً با پای پیاده در خیابان‌های معروف شهرهایش گردش کنید.
برای آنکه دنیای افسونگر و جادویی گذشته مسکو را در کنار قسمت‌های پیشرفته‌اش تجربه کنید، باید با چشم خود و با پیاد‌ه‌روی در خیابان‌های معروفش با روح حاکم بر آن آشنا شوید. پیشنهاد می‌کنیم از خیابان‌های حوالی جاذبه‌های معروف مرکز شهر شروع کنید و خاطراتی تکرار نشدنی را برای خود بسازید. برای آشنا
jetbrain

یک شرکتِ توسعه نرم‌افزاری است با تمرکز بر روی پدیدآوردن ابزارهای کارآمد برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و مدیران پروژه. شرکتهای همچون اپل، لینکدین، زیمنس و بَنک آو اَمریکا از خریداران جت‌برینز هستند. به سال ۲۰۱۳ میلادی، شمار کارکنان جت‌برینز در دفاتر این شرکت در شهرهای پراگ، سن پترزبورگ، مسکو، مونیخ و بوستون به بیش از ۴۰۰ نفر می‌رسید. این شرکت در سال ۲۰۰۰ میلادی به دست سه توسعه‌دهندهٔ نرم‌افزار در پراگ بنیاد نهاده‌
مقبره لنین در مسکو

مقبره لنین از جاذبه‌های ترسناکی است سالانه گردشگران بی‌شماری را به مسکو می‌کشاند.
در این آرامگاه جسد مومیایی شده لنین انتظار شما را می‌کشد. مقبره لنین در میدان سرخ، یکی از ترسناک‌ترین جاذبه‌های مسکو و شاید مشهورترین مومیایی مدرن در جهان باشد. ولادیمیر ایلیچ لنین در مقبره‌ای هرمی شکل از جنس گرانیت قرمز و سنگ لابرادوریت سیاه، مومیایی و در زمان فریز شده است. گردشگران با ورود به این سازه با مقبره‌ای سیاه و سرد مواجه خ
سفر به مسکو را در چه زمان هایی برنامه ریزی کنیم
مسکو شهر باشکوهی است و سطح فرهنگی بالایی دارد، به همین خاطر مقصد عالی برای سفر است. دقیقا مثل بقیه کشور های سابق شوروی، روسیه نیز برای برطرف کردن مشکلاتی مثل فقر، عدم وجود مراقبت پزشکی، نبود بهداشت مناسب و اعتیاد بیش از حد به الکل، تلاش زیادی کرد. با وجود این مسکو توانست خود را به یکی از گران‌ترین، اختصاصی ترین و بزرگ ترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل کند.
بهترین زمان سفر به مسکو بر اساس آب و هوا
امروز شادی یه حرف قشنگ زد بهم. گفت به خودت فرصت بده. فرصت گذر از اندوه. و من شدیدا نیازمندم که زمان بگذره و این اندوهی که برام سنگینه به لطف زمان فشار کمتری بیاره بهم. بله! مشخصه که من دلم گرفته و به شدت ناراحتم. انگار تکه‌یی از قلبم کنده شده. روبرو شدن با بعضی مسائل برای من سخته که شاید شما بدونید چیه بهش بخندید. یعنی شاید از نظر شما این یه موضوع کاملا پیش پا افتاده باشه. ولی برای من به شدت سنگین و غیر قابل هضمه. شاید یه روزی از خود موضوع بنویسم. ا
- لفظی فصیح، شیرین / قدی بلند، چابکرویی لطیف، زیبا / چشمی خوش کشیده
یاقوت جان فزایش، از آب لطف زاده / شمشاد خوش‌خرامش، در ناز پروریده 
تا کی کشم عتیبت؟ از چشم دلفریبت؟ / روزی کرشمه ای کن، ای یار .‌‌...
* زیییییینگ
- خانوم شماره سه، بفرمایید
+ ورپریده؟
- صد امتیاز! :))

+رونوشت به سین در مسکو، من تو قانون بز کوهی شکست خوردم! شکستم مثل پتک به صورتم کوفته شده! درسته دو ساله با من حرف نزدی، ولی میتونی بیای شرط بردتو بگیری :))
رهبری عزیز:
 لکن من آنچه در آغاز این عرایض میخواهم عرض بکنم، مربوط به ماه مبارک رمضان است که بیش از نیمی از این فرصت طلایی را ما گذراندیم و کمتر از نیمی از این ماه باقی است. این فرصت را باید برادران عزیز، خواهران عزیز، مسئولین محترم، بخصوص ماها، خیلی مغتنم بشماریم؛ فرصت انابه است، فرصت رجوع به خدای متعال است، فرصت نورانی کردن دل و طراوت دادن به دلها است و فرصت تضرّع است؛ پیش خدای متعال تضرّع کنیم. هرکدام از شماها در هر بخشی که مشغول کار هستید
روسیه، سرزمین تزارها
روسیه پهناورترین کشور دنیا در شمال اوراسیا یعنی در آسیای شمالی و اروپای شرقی قرار دارد که مجموعه ‌ای از جاذبه‌ های گردشگری متنوع و بی ‌نظیر را در خود جای داده است.
تماشای کلیساها با گنبدهای رنگی و بناهای با شکوه قدیمی و معاصر در خیابان های پوشیده از برف و همچنین حضور در سالن های اپرا برای دیدن نمایش های خارق العاده در این کشور میسر است که می توان با تورهای لحظه آخری روسیه به این امر دست پیدا کنید.
مسکو و سنت پترزبورگ تو
دلم میخواهد با تمامِ وجود زندگی را نفس بکشم، دلم میخواهد با بند بند وجودم زندگی را به آغوش بگیرم،زندگی یک فرصت فوق العاده است که دلم میخواهد لحظه به لحظه اش را به زیبایی نقاشی کنم،خدای مهربان به من فرصت نفس کشیدن بخشیده است، خدای مهربان و با عظمتم به من فرصت بودن داده است، دلم میخواهد زیبا زندگی کنم... با خیال آسوده و آرام :) 
زندگی مانند یک شمع است که با سوختن در حال آب شدن است .
هر چه در زندگی طمع کنیم و آتش خود را داغ تر کنیم زود تر آب خواهیم شد و زود تر از این دنیا خواهیم رفت.
از همه این ها مهم تر فرصت زندگی است که از هر چیز مهم تر است  یعنی در فاصله این آب شدن  فرصت هایمان را از دست ندهیم و از این زندگی و فرصت هایش به خوبی استفاده کنیم .
گاهی کاری نداریم که انجام دهیم و نیاز به یک هم صحبت خوب داریم در این موقع می توانیم از بهترین یار زندگی یعنی کتاب استفاده کنیم
در این
امروز در حسرت فرصت های از دست رفته ی قبل هستم فرصت هایی که برای مطالعه ی بیشتر بیشتر و خیلی بیشتر داشتم، وقت و زمان و فرصت هایی که برای بدست اوردن مهارت های بیشتر و بهتر از دست دادم.
فرصت هایی که داشتم برای اشتباه کردن و نکردم، اشتباه نکردم. و الان امروز باید کارهایی رو انجام بدم برای درآمد که هیچ علاقه ای به اون ها ندارم
باید وقتهام رو برای جاها و کسانی بگذارم که دوسشون ندارم و یا علاقه ای با بودن با اونها ندارم .
قبلا میتونستم با تلاش و انجام د
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
پارک پیروزی مسکو

پارک پیروزی در شهر مسکو را می‌توان یکی از خاص‌ترین پارک‌های روسیه دانست.
کشور پهناور روسیه در طول تاریخ و به‌ ویژه در‌ طول چند سده اخیر قاره اروپا، همواره نقشی استراتژیک و بسیار مهم ایفا کرده است. این کشور پهناور با دشت‌های وسیع خود که در زمستان‌ها بسیار سرد بوده و طبیعتی خشن دارد، کابوس هر ارتش و نیروی متخاصمی است که بخواهد فک حمله به این کشور را در سر بپروراند.روزگاری ارتش ناپلئون توانست تا قلب روسیه پیشروی کرده و شه
بیست و شش آذر
روز یک نواخت و کسل کننده ای بود. بیمارستان چند ساعت کنگره نشستیم و بعدش هم خونه رفتیم. نهار لوبیا پلو و شام آش خوردم. تکواندوی ایرانی که شرح حال بچه های تکواندو در مسکو رو می گفت دیدم و خوشم اومد برای میرهاشم و آرمین هادی پور آرزوی موفقیت دارم تو المپیک . آبریزش بینی و سردردم برگشته. در طول روز به این فکر می کردم که چقدر دنیای ما سریع و زود رنج شده تا یه چیزی میخوایم باید همون لحظه بهش برسیم شاید اینترنت صبر مون رو کشته. تارکوفسکی کو
بخش بزرگی از آنچه که فرصت مناسب تجارت در خانه را برای شما ایجاد می کند نحوه کار شماست. این شامل نظم و انضباط و طراحی قدیمی است ، اما شما به ابزارهای مناسب نیز نیاز دارید. ابزارهای زیادی وجود دارد. برخی خوب هستند ، بعضی دیگر بد هستند. اگر قصد دارید از یک فرصت …The post کار از فرصت های خانه appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3ftv6vV
مشاهده مطلب در کانال
چند روزیست که مرشد و مارگاریتای میخائیل بولگاکف را به اتمام رسانده‌ام؛ رمانی که در ابتدا تیراژ بالا، تعریف و تمجیدها و شهرتش باعث جذابیت آن، و مقدمه و نقدهای مختلف کتاب که تکیه بر عبارت "رمان فلسفی و اجتماعی" دارد کنجکاوی‌ام را برانگیخت اما در ادامه‌ نثر و داستان قوی ، توصیفات به‌جا، پیوستگی داستان‌ها و از همه مهم‌تر تعلیق‌هایی که مخاطب را تا فصول انتهایی کتاب مشتاق و کنجکاو نگه می‌دارد عوامل کشش‌ آن بود.
کتاب با روایت قرار بزدومنی شا
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
مسکو یا سنت پترزبورگهر کسی که می خواهد به روسیه سفر کند، اولین سوالی که به ذهنش خطور می کند این است که سفر به مسکو بهتر است یا سفر به سنت پترزبورگ؟ اگر بخواهیم منطقی باشیم، این دو شهر اصلا نباید با هم مقایسه بشوند. این دو شهر دو سرزمین مختلف هستند و دو روح متفاوت دارند و شما باید تمام تلاشتان را بکنید که برای یک بار هم که شده از هر دو این شهرها در طول زندگیتان دیدن کنید. در این مقاله ما به شما جلوه های مختلف مسکو و سنت پترزبورگ را نشان می دهیم و ت

آدم هایی هستند که در زندگی آنچنان مشغول خودشان اند که فرصت برای هیچ چیز دیگری را ندارندفرصت اینکه بخواهند ادای چیزی را در بیاورند که نیستند ، که نمیتوانند باشند فرصت اینکه رفتارشان آنطوری باشد که دیگران آنرا بیشتر پسند میکنند ، فرصت اینکه وقت شان را پای چیزی هدر دهند که دوست اش ندارند کلیشه نیستند ، بلد نیستند که باشند ، اصلا یاد نگرفته اند آنچنان مشغول خود و دنیای خودشان اند که مسخره شدن ها ، تیکه های بزرگ و کوچکی که بهشان انداخته می
دانلود آهنگ جدید محمد نورافکن فرصت
دانلود آهنگ محمد نورافکن به نام فرصت کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده فرصت با صدای محمد نورافکن از جوان ریمیکس
ترانه و ملودی : محمد حسین آقایی
Download New Music Mohammad Nourafkan – Forsat

خواننده سبک پاپ، محمد نورافکن موزیک جدید خود را منتشر کرد.
جدیدترین موزیک این خواننده جوان، فرصت نام دارد.
این موزیک در تاریخ ۱۴ مرداد منتشر شد.
ترانه و ملودی این اثر از محمد حسین آقا
دانلود همه محصولات سایت
با سلام خدمت کاربران کانال
فرصت ویژه فقط امروز
فرصت را از دست ندهید
دریافت همه محصولات کانال با کمترین هزینه
قیمت کل محصولات بالای 200 میلیون تومان
آخرین فرصت تا ساعت 12 امشب... به هیچ وجه تمدید نخواهد شد
سوالات شما دوستان عزیز: https://t.me/ramazan1397
توضیحات بیشتر از ادرس زیر:
https://t.me/packe2019
یاد خدا، ذکر خدا، دعاهایی که وارد شده، توجّه به مضامین این دعاها، تلاوت قرآن، نماز اوّل وقت، پرهیز از گناه، اخلاق نیک، در این ماه-ماه رجب- فرصت‌های بزرگی است که در اختیار همه‌ی ما هست امّا شما جوان‌ها از این فرصت‌ها بهتر می‌توانید استفاده کنید. ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
در روزگاری نه چندان دور یک هیات از گرجستان برای ملاقات با استالین به مسکو آمده بودند. پس از جلسه استالین متوجه شد که پیپش گم شده است و به همین خاطر از رییس کا.گ.ب خواست تا ببیند آیا کسی از هیات گرجستانی پیپ او را برداشته است یا نه؟ پس از چند ساعت استالین پیپش را در کشوی میزش پیدا کرد و از رییس کا.گ.ب خواست که هیات گرجی را آزاد کند. اما رییس کا.گ.ب گفت: متاسفم رفیق، تقریبا نصف هیات اقرار کرده اند که پیپ را برداشته اند و تعدادی هم موقع بازجویی مرده ا
کد تخفیف 50 درصدی : nrz99

مشاهده سرفصل و تهیه آموزش : pythonchallenge.ir

در این روزهای قرنطینه، بهترین فرصت برای افزایش دانش و استفاده از آموزش های کاربردی و پروژه محور و آماده شدن برای بازار کار می باشد.

⏰ فرصت استفاده : روز چهارشنبه 13 فروردین 1399

فرصت‌هایی که در دل کرونا است
شیوع کرونا در بخش وسیعی از دنیا از جمله ایران، علاوه بر آنکه نگرانی‌هایی را در بسیاری از مردم پدید آورده، درعین‌حال در اندک زمانی تغییرات گسترده‌ای در سبک زندگی فردی و اجتماعی ما رقم‌زده که نمی‌توان از کنار آن به‌سادگی گذشت. نمی‌توان منکر نگرانی‌ها و دغدغه‌های عمومی ناشی از شیوع بیماری شد، اما درعین‌حال در دل بروز این تهدید، فرصت‌هایی دیدنی نیز هست. مروری گذرا بر برخی از مهم‌ترین این تغییرات اجتماعی –
فرصت شغلی
سلام دوستان
امروزه با شرایط بد اقتصادی خیلی از دوستان به دلیل های زیادی دست به مهاجرت می زنند که این افراد نیاز به شغل، مسکن و تحصیل دارند.
شما می توانید در سامانه کاوالا شغل مورد نظر خود را بیابید و از پست های دیگر در این باره استفاده کنید که برای مثال در پست زیر نیازمند نیروی کار در ترکیه می باشند.
http://kavala.ir/%d8%a8%d9%87-%d8%aa%d8%b9%d8%af%d8%a7%d8%af-1%d9%86%d9%81%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d8%ac%d9%87%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7/

روسیه و نوستالژی گذشته

روسیه هفتاد و پنجمین سالگرد پیروزی مقابل آلمان نازی در جنگ جهانی دوم را علیرغم لغو رژه های نظامی به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار کرد. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مراسمی کم سر و صدا بر بنای یادبود شعله ابدی گل رز گذاشت.

این مراسم که معمولا در سطح گسترده برگزار می شود یکی از روزهای مهم در تقویم کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق است که در مجموع حدود 26 میلیون در جنگ جهانی دوم کشته دادند. روز شنبه جنگنده ها بر فراز
دانلود آهنگ جدید رضا شیری فرصت نداد
دانلود آهنگ رضا شیری به نام فرصت نداد کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده فرصت نداد با صدای رضا شیری از جوان ریمیکس
Download New Music Reza Shiri – Forsat Nadad

دوستداران موسیقی بزودی می توانید جدیدترین موزیک رضا شیری عزیز را ا این سایت دانلود نمایید.
موزیک جدید رضا شیری، فرصت نام گرفته است.
این موزیک در سبک پاپ قرار دارد.
امیدوارم موزیک از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
هم
متن آهنگ فرصت رامین بی باک
نیستی شب و روزم خاطره بازی شدقلبت به این دوری چجوری راضی شددلتنگم و شب گرد تو هر خیابونیدلتنگ تر میشم روزای بارونیاشکایی که توو بارون گم میشهرو گونم یعنی به من برگردیعنی نمیتونم گرماتو کم دارهآغوشِ سرده من
ادامه مطلب
وقتی تصمیم گرفتی که یه کاری رو انجام بدی ، حالا فرقی نداره که چی باشه از رفتن به دستشویی عمومی ، خرید از مغازه ، صحبت با دیگری و ... اصلا به خودت نگو حالا وایسا تا یه جای بهتر پیدا بشه ، چون واقعا اکثر اوقات پیدا نمی کنی و مجبور می شی برگردی و یا حتی مسافت بیشتر با اعصاب خوردی بیشتری رو بری تا به کارت برسی !!
پس در اولین مکان و در اولین فرصت کارت رو انجام بده و مطمئن باش که پشیمون نمی شی ..
من اگه جای بعضیا بودم
از این فرصت قرنطینه استفاده
و عوض این طرف و اون طرف وقت‌تلف‌کردن
اپلیکیشن «استاد مطهری» رو نصب
و طبق سیر مطالعاتی پیشنهادیش
یا طبق سیر مطالعاتی‌ای که از یه خبره می‌گرفتم
آثار ایشون رو مطالعه
و سوالات احتمالیم رو یادداشت می‌کردم
و سر فرصت از همون خبره یا یه خبره‌ی دیگه
جوابشونو می‌پرسیدم
یه وقتی می‌رسه که فرصت خاروندن سرت رو هم نداری
چه برسه به این‌که نت‌گردی و اینستاگرام‌گردی و
چه برسه به این‌که مطالعه کنی.
به
رهبر معظم انقلاب اسلامی:عدالت به معنای یکسان بودن همه برخورداریها نیست، به معنای یکسان بودن فرصت هاست،یکسان بودن حقوق است. همه باید بتوانند از فرصت های حرکت وپیشرفت بهرمند شوند. باید سرپنجه عدالت گریبان ستمگران ومتجاوزان از حدود را بگیرد و مردم به این اطمینان پیدا کنند.1385/8/20

این یعنی عدالت علی وار.
مشاور بشار اسد:اردوغان، کاملاً با رژیم صهیونیستی هماهنگ است
مشاور رسانه‌ای و سیاسی رئیس‌جمهور سوریه گفت که توافق آتش‌بس در ادلب به نفع سوریه است و ترکیه و رژیم صهیونیستی در حملات خود به سوریه به طور کامل هماهنگ عمل می‌کنند.کد خبر: ۱۰۹۱۶۱۲:۴۲ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ به گزارش "خط بازار"«بثینه شعبان» مشاور سیاسی و رسانه‌ای رئیس‌جمهور سوریه در سخنانی، توافق آتش‌بس میان ترکیه و روسیه بر سر ادلب را به نفع سوریه دانست.
به نوشته خبرگزاری رسمی سوریه (سا
باز باران با ترانه..
این بار با مطلبی ب روز شده در مورد بازسازی یکی از حساب های اینترنتی ام که شامل پیام های چند رسانه ای و صوتی تصویری می‌شود خدمت رسیدم.
با توجه به اینکه در عصر تکنولوژی در سال ۲۰۲۰ قرار داریم ،من هم کانال اطلاع رسانی و تفریحی یوتیوبم را بعد از سال ها آپدیت کردم . و شما رو دعوت میکنم که از این پست جدیدم که برای اولین بار از تیزر کلیپ من و وجیم در مسکو منتشر می‌شود بازدید کنید.
امیدوارم خوشتون بیاد و در آینده بتونم مطالب جدیدتری
فرصت ها در زندگی متفاوت اند...بعضی از آنها بارها می آیند ولی بعضی فقط یکبار...
باید آمادگی این را داشت که هنگامی که این فرصت های اندک به سراغ ما می آیند
از آنها به درستی استفاده کنیم...شاید هرگز بار دومی وجود نداشته باشد...
اصلا شاید فردایی برای بار دوم نباشد...هیچکس نیست که در زندگی هدفی نداشته باشد
اما با نشستن و به امید اینکه هدف خودش به دنبال ما می آید کاملا اشتباه است و باید با تلاش و کوشش و استفاده از همین فرصت های اندک به هدف خودمون نزدیک و نز
‍نزدیکی قلعه گنج به آبهای آزاد،فرصت ساز است
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرماندر آیین تودیع فرماندار و معارفه سرپرست فرمانداری قلعه گنج از نزدیکی این شهرستان به آبهای آزاد به عنوان فرصتی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی نام برد.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رامین بی باک – فرصت
Download New Music Ramin Bibak – Forsat

دانلود آهنگ رامین بی باک فرصت

متن آهنگ رامین بی باک با نام فرصت

دوست داشتنت مثل خون تو رگ هامه خودت بگو جز تو کنار کی جامه
یه اعتیادی که نمیشه ترکت کرد آرامش محضم به زندگیم برگرد
بیا برگرد و به آغوشم عادت کن بیا منو راحت کن از این همه درد
خودتو برسون تا وقتی که فرصت هست تا من نرفتم از دست بیا و برگرد
بیا برگرد و به آغوشم عادت کن بیا منو راحت کن از این همه

مقدمه:
خیلی از ما آدم ها به کلمه ایی به اسم شانس در زندگی اعتقاد داریم و خیلی از ما ادم ها ان را تنه تصورات ذهنی خود می پنداریم و ان را تنها یک اسم تلقی می کنیم.
تنه ی انشا:همیشه گفته اند شانس تنها یک بار در خانه را می کوبد،این خود ما هستیم که با انتخاب ان خود را خوشبخت می کنیم و با رد ان فرصت های خوب را از دست می دهیم.شانس همان معنی فرصت را می دهد زیرا که در زندگی ما فرصت های خوب و عالی کمی رو به رویمان قرار می گیرد و ما باید با بیشترین دقت ان را انتخ
به مانند نوح... 
میخواهم بشکافم
دریای احساساتم را... 
وجودم را نمایان کنم. غرق شوی در من
معجزه کنم... نورشوی
تا ببینمت... کور شوم از تابش وجودت. 
عصا شوی... بگیرَمت... تا دیگر نیستی در کار نباشد. 
راستش امروز باران آمد و دوباره نیستی ات را به رخ کشید
و دریایی از نبودنت غرق ام کرد... 
پی نوشت:در اولین فرصت بدست آمده به پیشنهاد یکی از همنوردان عزیز و آرش جان
تمام نوشته هامو میخوام در قالب کتاب چاپ کنم... 
فعلا فرصت افتادن دنبال کاراشو ندارم ولی در چند ماه
۲۷۳۸ - روزگاری می‌گفتند اگر در مسکو باران ببارد، سران «حزب توده» در تهران، چتر بالای سر می‌گیرند! اکنون هم که ترامپ ایده احمقانه تزریق مواد ضدعفونی‌کننده برای مقابله با کرونا را مطرح کرده، بعید نیست برخی از عناصر ضدانقلاب برای اعلام وفاداری خود به دولت آمریکا، «وایتکس»و «آب ژاول» به خود تزریق کنند!بَس که برای این جماعت: هرچه آن خسرو کند شیرین بُود!
دانلود فایل اصلی
تئاتر بولشوی مسکو

تئاتر بولشوی در شهر مسکو، تئاتری تاریخی اما مجلل و باشکوه است.
«تئاتر بولشوی» (Bolshoi Theatre) یا همان «بالشوی»، نام تئاتری تاریخی در مسکو است و اجراهای اپرا و باله در آن برگزار می‌شود. این تئاتر تا قبل از «انقلاب اکتبر»، بخشی از تئاترهای سلطنتی امپراتوری روسیه به حساب می‌آمد و معماری آن را «ژوزف بُوه» (Joseph Bové) برعهده داشته است. شرکت رقص باله و اپرای بولشوی، بزرگ‌ترین و یکی از قدیمی‌ترین کمپانی‌های باله در جهان به شمار می‌ر
بهترین غذا های روسیه

تنها چند خوراک از غذاهای روسی شهرت بین‌المللی کسب کرده‌اند، اما شکم‌گردی در روسیه به این تعداد غذا‌های محدود ختم نمی‌شود.
هنگامی که درجه حرارت طی زمستان مسکو به 30- درجه سانتی‌گراد می‌رسد، غذا‌های معروف روسی با مواد تشکیل‌ دهنده‌ای مانند سیب‌زمینی، نان، شیرینی و خامه ترش بسیار دل‌چسب است. ماهی دودی خوشمزه، کرپ‌های کاغذی نازک و خاویار قرمز و سیاه مدعی بهترین‌ غذا‌های روسی هستند. هنگام شکم گردی در مسکو ممکن ا
دوستان عزیز،
✅وقتی نتایج کنکور اعلام میشه شما  یک هفته فرصت دارید برای آینده شغلی و تحصیلی خودتون تصمیم گیری و انتخاب رشته کنید،
✅وقتی نتایج میاد معمولا دانش آموزان دچار شوک ذهنی میشن و خیلی خوب نمیتونن فکر یا تصمیم گیری کنند، 
✅پس در فرصت باقی مانده تا اعلام نتایج در مورد رشته ها و شهرهای دانشگاهی تحقیق و،پرس و جو کنید 
✅تا زمان انتخاب رشته هم با وجود تعدد سوالات ما سعی می‌کنیم سوالات شما را جواب بدیم، اما بعد از اعلام نتایج واقعا دیگه
حالا که فکر می کنم انگار سال هاستکه چشم تو در آینه این خیال هاستآیینه ای که جز تو در آن منعکس نشدآیینه ای که فارغ از این قیل و قال هاستامکان نداشت هیچ کس... اما کنار توامکان اتفاق تمام محال هاستفرصت برای با تو نشستن، قدم زدنآماده باش فرصت پرواز بال هاستشاید خدا مرا به تو... شاید خدا تو راذهنم پر از تمامی این احتمال هاست
بهترین رستوران های گیاهی مسکو

روسیه قطعاً یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری است و حتی بازدیدکنندگان گیاه‌خوار و خام‌خوار را هم راضی می‌کند.
روسیه به قدری پهناور است که بهترین رستوران‌های گیاهی آن تنها قسمت بسیار کوچکی از منظره غذایی وسیعش را به نمایش می‌گذارند. رستوران‌های مدرن مسکو بدون شک یکی از جاذبه‌های گردشگری مهم روسیه هستند و بازدیدکنندگان بالاخره در نقطه‌ای از سفرشان خود را در یکی از آن‌ها می‌بینند. منطقه بزرگ‌تر مسکو گزین
میگن تو یه مصاحبه تلویزیونی، مجری برنامه از بیل گیتس راز موفقیتش رو می‌پرسه، بیل گیتس هم یک چک درمیاره و میگه هرچقدر دوست داری برای خودت بنویس!

مجری برنامه میگه منظور من این نبود، پرسیدم چطوری موفق شدین؟! بیل گیتس چک رو پاره میکنه و میگه راز موفقیت من همینه، برخلاف شما من هیچ فرصتی رو از دست نمیدم...!

فرصت‎ها منتظر شما نمی‌مونند، این شما هستین که باید اونا رو به دست بیارین
می‌روم سرکار و حقوق بخور و نمیرم را در سیصدُپنجاهُ اندی روز سال جمع می‌کنم ، تا چند روز از سال را بروم و کشورهای مورد علاقه‌ام را ببینم ، و به درک که پول ما ارزشی ندارد و عوارض خروج از کشور هر دفعه دوبرابر دفعه‌ی قبلو این صحبتا ، من سیصدُپنجاهُ اندی روزِ سال را جان میکنم و ان‌وقت هنوز مسکو و پراگ و گلاسگو و وین را ندیده باشم؟؟ برای سفر هم منتظر هم‌پا و هم‌سفر و اینجور "هم"های دست و پا گیر نمیمانم ، خودم را برمیدارم و میروم که تنهاییهایم را ب
هر روز از زندگی فرصت تازه‌ای است که باید آن را دریابی.
هر روز از زندگی، روزی است که کائنات خود را موظف می‌داند آرزوهای تو را برآورده کند.
زندگی ما سرشار از فرصت های تازه و موقعیت‌های جدید برای پیشرفت و رشد است.
این ما هستیم که با نگاه خود آنها را می‌بینیم یا اینکه نادیده می گیریم.
افراد موفق در اطراف ما کم نیستند. اگر زندگی به ذات خود تلخ و دردناک می‌بود، باید برای آنها هم این چنین می بود.
ما در جهانی زندگی می کنیم که بیل گیتس، آینشتاین، استیو
اگر استعداد صدا و سیما در موج سواری و فرصت سوزی را نادیده بگیریم در حقش اجحاف کرده ایم!
به جرات میتوان منشا پنجاه درصد از اختلاف ها و جناح بندی های بین مردم را رسانه ی ملی دانست!
حال با تهیه ی گزارشی تحت عنوان "سین هشتم،سردار سلیمانی" از شبکه خبر هم به وظیفه ی خطیر خود که همان تبدیل فرصت به تهدید است عمل کرد تا خدای نکرده این اخر سال به کم کاری متهم نشود!
کاش به توصیه پیشینیان عمل میکردند " هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد" یا حتی اصلاح عامیانه جوا
روزی نیکیتا خروشچف، نخست وزیر سابق شوروی، از خیاط مخصو صش خواست تا از قواره پارچه ای که آورده بود، برای او یک دست کت و شلوار بدوزد. خیاط بعد از اندازه گیری ابعاد بدن خروشچف گفت که اندازه پارچه کافی نیست. خروشچف پارچه را پس گرفت و در سفری که به بلگراد داشت از یک خیاط یوگوسلاو خواست تا برای او یک دست، کت و شلوار بدوزد. خیاط بعد از اندازه گیری گفت که پارچه کاملاً اندازه است و او حتی می تواند یک جلیقه اضافی نیز بدوزد. خروشچف با تعجب از او پرسید که چر
به مانند نوح... 
میخواهم بشکافم
دریای احساساتم را... 
وجودم را نمایان کنم. غرق شوی در من
معجزه کنم... نورشوی
تا ببینمت... کور شوم از تابش وجودت. 
عصا شوی... بگیرَمت... تا دیگر نیستی در کار نباشد. 
راستش امروز باران آمد و دوباره نیستی ات را به رخ کشید
و دریایی از نبودنت غرق ام کرد... 
بیقرار توام............. کجایی؟
پی نوشت:در اولین فرصت بدست آمده به پیشنهاد یکی از همنوردان عزیز و آرش جان
تمام نوشته هامو میخوام در قالب کتاب چاپ کنم... 
فعلا فرصت افتادن دنبال ک
مسکو
مسکو پایتخت کشور روسیه است. این شهر بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهر روسیه و یکی از بزرگ‌ترین کلان‌شهرهای قارهٔ اروپا می‌باشد. مسکو مرکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و حمل و نقل فدراسیون روسیه‌است.
مسکو در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه فدرال روسیه که جزء روسیه اروپایی محسوب می‌شود، واقع شده‌است.
در زمان‌های گذشته مسکو مرکز کشاورزی اتحاد جماهیر شوروی و سرزمین باشکوه مسکو بود. کاخ کرملین، قبل از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی
در صورت عدم عضویت ازبکستان در اتحادیه اقتصادی اوراسیا، این کشور از توجه روسیه محروم نخواهد بود زیرا مسکو، تاشکند را یک بازیگر بسیار مهم در منطقه دانسته و حاضر نیست به خاطر اجتناب از ورود سریع به این اتحادیه از آن فاصله گیرد.
در قسمت اول این گزارش، چرایی و انگیزه‌های روسیه از تشویق ازبکستان برای ورود به اتحادیه اوراسیا بحث و بررسی شد. در ادامه این مطلب آمده است: البته با روی کار آمدن میرضیایف سیاست خارجی ازبکستان به اصطلاح پیشگیرانه تر (فعا
دارم فکر میکنم یه آدم چقدر توان اشتباه کردن داره؟
این حجم از توانایی تو اشتباه کردن و به اشتباه انداختن واقعا عجیب میشه گاهی.
دارم فکر میکنم خدا چطوری همه ی اینا رو میبینه و باز تحملم میکنه، اگر صداش کنم باز بهم گوش میده، وقتی فرصت ها رو به بدترین شکل نابود میکنم اگر پشیمونیم رو ببینه بازم بهم فرصت میده، چطوری ازم خسته و ناامید نمیشه وقتی حتی خودمم از دست خودم خسته م.
همین_
دانلود آهنگ جدید رضا شیری فرصت نداد
Download New Music Reza Shiri – Forsat Nadad
پخش بزودی – تیزر آهنگ اضافه شد

رضا شیری فرصت نداد

متن آهنگ فرصت نداد از رضا شیری

هنوز دوسش دارم شبیه قبلناشیعنی کی میمیره به جای من براشهنوز دلم میخواد جونم بشه فداشکاش باز بشه یه روز بازم کنم نگاشاین و اون پا کرد و رفت تنهام گذاشت تو درد و رفتحتی بهم فرصت نداد بگم که زود برگرد و رفت

گفتم بخوابم که خروس خون برم کتابخونه
دیدم خوابم نمیاد
تشر زدم که اگه نخوابی باید پاشی غدد بخونی و به خودم چند دقیقه زمان دادم
زمان گذشت و نخوابیدم
سیم چراغ مطالعه رو چپوندم تو پریز
و الان یه منِ جلسه 7 غدد خونده در خدمت تونه
میخوام دوباره یه فرصت به خودم بدم که بخوابم
اگه اینبارم فرصت سوزی کرد
میشم منی که جلسه 8 رو هم خونده
خدا رو چه دیدی
شاید سر همین لج و لج بازی با خودم
با همین فرمون پیش رفتم و زدم تو گوش هر 8 جلسه
تردیدی نیست که مثبت بودن و خوش بین بودن باعث می‌شود هنگام رسیدن به فرصت، توجه و استفاده از فرصت‌ها آسان تر شود.اما اگر مجبور باشید با افراد منفی مقابله کنید، مثبت ماندن دشوار است، مقوله ای که متأسفانه درصد زیادی از جمعیت محل کار را شامل می شود.
در اینجا کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا از افراد منفی تاثیر نگیرید را شرح می دهیم:در صورت امکان از آن‌ها خودداری کنید. ادامه مطلب
یا ستار العیوب
دارم فکر میکنم یه آدم چقدر توان اشتباه کردن داره؟
این حجم از توانایی تو اشتباه کردن و به اشتباه انداختن واقعا عجیب میشه گاهی.
دارم فکر میکنم خدا چطوری همه ی اینا رو میبینه و باز تحملم میکنه، اگر صداش کنم باز بهم گوش میده، وقتی فرصت ها رو به بدترین شکل نابود میکنم اگر پشیمونیم رو ببینه بازم بهم فرصت میده، چطوری ازم خسته و ناامید نمیشه وقتی حتی خودمم از دست خودم خسته م.
همین_
حضور در جمع متخصصان و فارغ‌التحصیلآن‌هم رشته معمولاً فرصت مناسبی است برای درک بهتر فضای شغلی و تبادل‌نظر و آشنایی بیشتر با فرصت‌ها و چالش‌ها. به همین دلیل، برخلاف معمول که تمایل چندانی به حضور در جمع‌های شلوغ و اتفاقات از پیش برنامه‌ریزی نشده ندارم، از این نوع گردهمایی‌ها استقبال می‌کنم. کمترین خوبی آن‌ها این است که می‌شود چندساعتی نشست و از بیرون به آنچه دیگران می‌بینند نگاه کرد. گردهمایی روانشناسانی که هرکدام داعیه‌ی نقشی مهم د
به اطلاع همکاران گرامی می رساند نتایج نهایی امتحانات دی ماه در تمامی مقاطع از طریق سامانه فاینال قابل دریافت است و برای ارسال فارغ التحصیلی دانش آموزان متوسطه نظری و فنی تا دوشنبه 98/11/13 فرصت خواهید داشت . برای ارسال فارغ التحصیلی دانش آموزان پیش دانشگاهی فرصت تا 98/11/5 بوده و به اتمام رسیده است . 
در روزگاری نه چندان دور یک هیات از گرجستان برای ملاقات با استالین به مسکو آمده بودند. پس از جلسه استالین متوجه شد که پیپش گم شده است و به همین خاطر از رییس کا.گ.ب خواست تا ببیند آیا کسی از هیات گرجستانی پیپ او را برداشته است یا نه؟ پس از چند ساعت استالین پیپش را در کشوی میزش پیدا کرد و از رییس کا.گ.ب خواست که هیات گرجی را آزاد کند. اما رییس کا.گ.ب گفت: متاسفم رفیق، تقریبا نصف هیات اقرار کرده اند که پیپ را برداشته اند و تعدادی هم موقع بازجویی مرده ا
پاسخ کارگردان «روزی روزگاری در هالیوود» به انتقادها
آی سینما: از نخستین روزهای اکران «روزی روزگاری در هالیوود» تصویری که کوئنتین تارانتینو از بروس لی اسطوره سینمای رزمی در یک سکانس از فیلمش به نمایش گذاشته با انتقاد خانواده و همکاران بروس لی مواجه شد. حالا تارانتینو به این انتقادها پاسخ داده است.
در سکانسی از «روزی روزگاری در هالیوود» بروس لی (با بازی مایک موه) سر صحنه سریال «زنبور سبز» لاف می‌زند که می‌تواند محمدعلی کلی را در مبارزه شکس
امشب جلسه‌ای بود با دکتر رشیدیان درباره خطاهای رایج در سیاست‌گذاری. مطالب خوبی ارائه می‌کردند. در حین سخنرانی‌اش به این فکر رفتم که در میان این غول‌ها من چه جایگاهی خواهم داشت؟ من فکر نمی‌کنم هیچوقت بتوانم حداقل از نظر کمّی، به پای کسی مثل رشیدیان برسم. چه از نظر تعداد مقالات چه چیزهای مشابه دیگر. بخش مهمی از آن هم به مسئله توزیع نابرابر فرصت‌ها بر میگردد. یعنی حتی اگر بنده توانایی ذاتی‌اش را هم داشته باشم، احتمالا فرصت‌هایی که برای کس
در ابتدا قصد داریم با ارائه یک مثال ملموس به اهمیت داشتن کارت ویزیت برای یک شرکت یا یک کسب و کار و یا یک کارت شخصی اشاره کنیم.تصور کنید که یک کسب و کار، چه کوچک و چه بزرگ، را دارید و می خواهید که یک سرمایه گذار برای آن جذب کنید. وارد شرکتی می شوید و به صورت اتفاقی سرمایه گذاری را در آسانسور می بینید. او اعلام می کند که فقط ۳ دقیقه برای شما فرصت دارد. شما در اینجا باید در کمترین فرصت مزیت های کسب و کارتان را برای او بازگو کنید و این کار را هم به خوب
اغلب مشکلات از افکار ما هستند؛ برای مثال ترس از تارکی تنها بخاطر افکار ما از تاریکی هستند! ترس از آمپول فقط به خاطر دردی است که تصورش می کنیم و در ذهن پروشش می دهیم؛ در صورتی که می توانند خیلی برایمان مفید باشد! انتخاب ها و فرصت های ما هم همین طور هستند؛ فرصت هایی که تنها به خاطر دیوار ها و موانع خیالی انتخابشان نمی کنیم. به ترس هایتان فکر کنید همگی تنها زاده ذهن شماست. اگر بتوانید افکارتان را مدیریت کنید تا بر شما غلبه نکنند پیروز خواهید شد.
این روزها همه عجیب خسته ایم و سردرگم اما...
میتونیم جوره دیگه ای برا خودمون بسازیمش بهترین فرصت برای اینه که همه ی کارای عقب افتاده ای که تو سال جدید فرصت نکردیم انجامش بدیم و همیشه بخاطر نداشتن وقت گله میکردیم الان انجامش بدیم
یا الان دیگه واقعا نباید بهونه ای جز بیماری برای انجام ندادن کارامون داشته باشیم و سال جدید رو بدون اینکه کاری رو عقب بندازیم زندگی کنیم
اینکه الان سرگرم به انجام دادن کاری بشیم خیلی تو بالابردن روحیمون بهمون کمک میک
تبریک به همه شما اردبیلی ها، گروه واتساپ اردبیل را ایجاد کردیم و این فرصتی است تا شما در یک گروه واتساپی دور هم جمع بشین و با هم چت دوستانه داشته باشید.
این چت حق شماس که در گروه واتساپ اردبیل به هم بپیوندین و از نظرات همدیگر استفاده کنید و ما هم به شما کمک میکنیم که گروه به شما خوش بگذره و در گروه با هم چت کنید.
این گروه همانند لینکدونی اردبیل در واتساپ است چراکه همه دوستان اردبیلی در گروه هستند و این یک فرصت برای چت و گزاشتن تبلیغات در گروه اس
مدتیه نیومدم اینجا چیزی بنویسم . ولی دلم تنگ میشه . یادداشت های خودمونی رو دوست دارم . یادگاری می مونه . این روزا جدی چسبیدم به داستان نویسی . دارم داستان کوتاه می نویسم . کنارش هم کتاب می خونم . داستان های سیمین دانشور و نویسنده های دیگه رو می خونم . کمکم می کنه که بهتر بنویسم . 
دو روز دیگه تولدمه ... 42 سالم تموم میشه ... باید دیگه یه تکونی بخورم و بنویسم ...
امروز به مووینگولی خودم گفتم : دو روز دیگه تولدمه ؟ چیکار کنم ؟
خندید ... منم خندیدم ... بهش گفتم
تسهیلات فرصت بانک تجارت.
بسیاری از افراد شاغل و بازنشسته سازمان‌ها و موسسات هستند که حقوق و درآمدهای خود را برای مدت کوتاهی می‌توانند حفظ کنند ولی از گردش حساب خوبی برخوردارند و توانایی بازپرداخت اقساط را به صورت ماهانه دارند.
بانک تجارت به منظور برخورداری این افراد از تسهیلات بانکی، طرح سپرده – تسهیلاتی فرصت را در قالب عقد مرابحه عادی و بر مبنای سپرده‌ گذاری در حساب‌های جاری کارت فراهم آورده است.
ادامه مطلب
به گزارش ایسنا، بوسیله تصنیف مجله فرامنطقه ای القدس العربی، "گو وی"، سفیر چروک درون فلسطین در جریان دیدار با نبیل شعث، وکیل رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اظهار کرد که پکن و مسکو در مجمع اقتصادی منامه که در راستای اجرای بخشی از طرح صلح آمریکا بخاطر فلسطین و رژیم صهیونیستی موسوم به "بیع قرن" برگزار می شود، شریک نخواهند کرد. وی افزود: روسیه و گره توافق کرده اند که تو این نشست مشارکت نکنند. فرستاده چین در ادامه پهلو موضع حمایتی کشورش از فلسطین و
معرفی طرح فرصت بانک تجارت.
بسیاری از افراد شاغل و بازنشسته سازمان‌ها و موسسات هستند که حقوق و درآمدهای خود را برای مدت کوتاهی می‌توانند حفظ کنند ولی از گردش حساب خوبی برخوردارند و توانایی بازپرداخت اقساط را به صورت ماهانه دارند.
بانک تجارت به منظور برخورداری این افراد از تسهیلات بانکی، طرح سپرده – تسهیلاتی فرصت را در قالب عقد مرابحه عادی و بر مبنای سپرده‌ گذاری در حساب‌های جاری کارت فراهم آورده است.
ادامه مطلب
این چند وقت ک نت قطع بود و یا ب عبارتی ناقص وصل بود
تقریبا هممون غر زدیم ک
من کتاب واسه ترجمه داشتم حالا چیکار کنم؟
من دانشجوئم تحقیقم چیکار کنم؟
من مدیر کانالم چیکار کنم؟ 
و ...
اما هیچ کی نگفت 
حالا ک نت قطعه 
بیشتر می تونم در کنار خانوادم باشم
بیشتر می تونم با دوستام وقت بگذرونم 
ب عبارتی بیشتر می تونم واقعی باشم
و بعضی ها هم مثل من بیشتر می تونن بخوابن 

عادت کردیم فقط غر بزنیم
نیمه دیگه لیوان نمی بینیم

کمی پازیتیو بین باشیم 
از این فرصت ب
- من...نمیدونستم. منو... ببخش!
+ این اتفاق حتما میوفته. ولی نه الان! تو عزیز دل منی. و این اولین باره. و این اولین باره که در هم شکسته میشم. میبخشم اما، فقط یه خرده دیرتر. و این حق رو دارم. تو باختی پسر! این بازی رو باختی. این بازی کوچیک رو. اما این آخرش نیست. بخشیده میشی. برمیگردیم به دوتایی بودن پر عشقمون، انگار که اتفاقی نیوفتاده. انگار که چیزی نشکسته! اما بی‌انصافیه اگر پیش خودت فکر کنی که من همیشه اون آدم بخشنده‌ام. عاشقی آدم رو احمق جلوه میده. اما
از کودک تا بزرگسال، 
از صبح تا لحظه خواب در تراکم اطلاعات سطحی رسانه ها هستند
بدون اینکه فرصت تحلیل داشته باشند،
در حالی که انسان یک جمله که میشنود باید بداند:
جایگاهش کجاست؟ 
چه معنایی دارد؟ 
چه آثاری بر آن مترتب است؟ 
ولی از آنجایی که در معرض اطلاعات بی اساس (منظور غیرفکری؛ هر چند راست) است،
دیگر فرصت فکر کردن و تحلیل ندارد
تا جایی که خنثی میشود 
و قدرت تفکر نخواهد داشت، فکر کردن از یادش می رود،
و این رویه ملکه اش می‌شود.
حکومت آخرین تزار روسیه با فاجعه آغاز شد. چند روز پس از تاجگذاری در ماه مه ۱۸۹۶، جشنی در میدان خودیانکا، میدان مشق نظامی درست در بیرون مسکو ترتیب داده شد. صبح زود نیم میلیون نفر پیشاپیش در آنجا گرد آمده بودند و امیدوار بودند از دست تزار جدید لیوان‌های آبجوخوری یادگاری و بیسکویت‌هایی که تاریخ و مناسبت این رویداد به صورت نقش‌برجسته روی آن حک شده بود هدیه بگیرند. آبجو و سوسیس رایگان قرار بود به مقدار فراوان میان جمعیت توزیع شود. وقتی جمعیت بیش
برای من همیشه کوتاه کردن مو مثل یک شروع دوباره است. وقتی که موهات رو کوتاه میکنی یعنی اینکه داری به خودت فرصت یک رشد دوباره رو میدی. برای همین از دوران کودکی عاشق کوتاه کردن موهام بودم. وقتی که موهاک رو کوتاه میکردم توی آینه خودم رو نگاه میکردم و به خود جدیدم سلام میکردم و براش آرزوی موفقیت میکردم.برای چندمین باره که میبینم چیزها به خوبی پیش نمیرن، دوست دارم برطبق رسم همیشگی موهام رو کوتاه کنم و یک فرصت دوباره به خودم بدم.
آلینا یاکوپووا ۶ ساله به لطف فناوری و چهره زیبایی که دارد، توانسته توجه ۲۲ هزار فالوور در اینستاگرام را به خود جلب کند. این دختر ۶ ساله اهل مسکو است و از ۴ سالگی وارد عرصه مدلینگ شده و حالا به عنوان زیباترین دختر جهان شناخته می شود.
او که با برند لباس ایتالیایی Monnalisa Kids و روسی Yudashkin kids و Gloria Jeans توانسته پول خوبی هم برای آینده اش پس انداز کند. البته به این نکته باید اشاره کرد که در چنین سنی درصد بالایی از دختر بچه ها جذابیت فراوانی دارند و نمیشود ا
نبایدهای مهم در طراحی دکوراسیون منزل

در هیچ چیز زیاده روی نکنیدتعادل نقش مهمی در دکوراسیون منزل
دارد. شما نباید در استفاده از چیزی که به آن علاقه دارید زیاده روی کنید.
به عنوان مثال اگر عاشق طرح های راه راه هستید، آن را تنها در یک یا دو تا
از لوازم منزلتان به کار گیرید. با این روش این طرح بیشتر و خاص تر به چشم
می آید. از به کار گیری یک طرح برای کل خانه به شدت خودداری کنید. اتاق ها را یک شکل نکنیدهر
فضا باید شخصیت خاص خود را داشته باشد بنابراین
سلام مجدد

ورزش مدارس
کودکان شایسته بهترین زندگی ممکن هستند. می‌دانیم که ارائه بهترین امکانات بهداشتی، توسعه و بهبود یادگیری اساسی کودکان برای شخص، خانواده‌ها، جامعه، اقتصاد و غیره مفید خواهد بود. طرح این بیانیه، هدف دولت را در جهت فراهم کردن بهترین فرصت‌های ممکن برای پیشرفت، رشد و یادگیری هر کودک ویکلی شرح می‌دهد. ورزش مدارس یک جنبه کلیدی از این هدف و بخشی از برنامه درسی گسترده‌ای است که این فرصت را از طریق پرورش، توسعه و یادگیری جوا
به حجم درسا و کتابایی که باید خونده بشه فکر میکنم. حقیقتش از آخر این راهی که ناخواسته داخلش قرار گرفتم خیلی میترسم. تا الان بیشتر زندگیه منو اتفاقات پیش بردن تا انتخابای خودم! تا خواستم یه تغییری بدم یه اتفاقی افتاد و تمام محاسباتمو بهم زد. سال نود و نه آخرین سال کنکور نظام قدیمه و آخرین فرصت برای من. از عالم و آدم بریدم تا به درسام برسم ولی این چند سال فاصله بین مدرسه رفتن و کنکورم خیلی توانمو برای درس خوندن گرفته. وضعیت ناآروم خونه هم که... دار
پاورپوینت بررسی فرصت های تجاری ایران و چین
دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی فرصتهای تجاری ایران و چین، در قالب ppt و در 36 اسلاید، قابل ویرایش، شامل معرفی اجمالی جمهوری خلق چین، جغرافیای طبیعی و ویژگی های اقلیمی کشور چین، جمعیت و ویژگی های فرهنگی و اجتماعی کشور چین ...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها